Waist Twisting Egzersiz Aleti
Fiyat
:
29.00 TL  18.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bel ve kalça form aleti Waist Twisting Disc bel ve kalçalardaki fazlalıkları zahmetsizce atarak, orantılı, düzgün ve sağlıklı bir vücuda kavuşabilmenizi sağlar. Sizi hiç yormadan, bel ve kalça egzersizi yapmanızı yardımcı olur. Alt ve üstte olmak üzere 2 daireden oluşan bir egzersiz aletidir ve belinizi kolay bir şekilde çevirebilmenizi sağlayarak, kalça göbek ve bel bölgenizin incelmesini sağlar.

Bel ve kalça form aletini kullanmadan önce 1 bardak sıcak su içmeniz, metabolizmanızın daha hızlı çalışmasını sağlayarak, daha hızlı yağ yakımına neden olur. Waist Twisting Disc özellikle bel, göbek ve kalça egzersizlerinde  kullanılan muhteşem bir üründür. Bu bölgelerdeki yağları ve fazlalıkları atmada, size fazlasıyla yardımcı olur. Bel ve kalça form aletini düzenli bir şekilde kullanabilmek için, sabah ve akşam olmak üzere, günde 5'er dakikanızı ayırmanız yeterli olacaktır.

Bel ve kalça form aletinin ayak koyma yerleri tırtıklı olduğundan, egzersinizde düşme yada kayma gibi bir tehlike oluşturmaz. Tv izlerken bile rahatlıkla kullanabilirsiniz. Waist Twisting Disc egzersiz aleti sessiz bir şekilde çalışır ve kesinlikle gürültü yapmaz. Faydasını, kullanmaya başladığınız ilk günden itibaren hissetmeye başlayacaksınız. Vücudunuzdaki değişime şaşıracak ve çok mutlu olucaksınız. Sizde hayalinizdeki vücuda, bu bel ve kalça form aleti ile kavuşabilirsiniz.

Ürün Rengi; Mavi