Termal Sauna Kemer
Fiyat
:
28.00 TL  8.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Termal Sauna Kemer, kumaş yapısı her türlü kullanıma uygun bir kemerdir. İster spor yaparken kullanın, isterseniz gün içinde her anınızda üzerinizde olsun. Yapısı itibariyle sauna etkisi sunmanın yanı sıra, mikro masaj özelliğine de sahip olması nedeniyle bölgesel yağ toplanmalarını oldukça azaltır.
Termal Kemer her bedene uygundur. Cırt cırtlı yapısı olduğundan kendi bedeninize göre ayarlayabilirsiniz. Gün boyunca 3-8 saat arası güvenle kullanabilirsiniz. Spor yaparken, bahçe işlerinde çalışırken, yemek yaparken, ofisinizde, bilgisayar başında, kısacası günlük aktivitelerinizi tamamını yaparken kıyafetlerinizin altında özgürce kullanabilirsiniz. 

Vücudu tam olarak sararak hava almasını engeller, terleme ve sauna etkisini arttırır. Yağ oluşumunu önlemede de son derece etkilidir. Spor yaparken kan dolaşımını hızlandırarak bel ve göbek bölgesinde zayıflamaya yardımcı olur. 

Ebatlar: 15 cm X 110 cm.

Termal kemerin yarattığı sürekli olarak mikro masaj etkisi ile kan dolaşımının hızlanmasına katkı sağlar. Termal kemeri oluşturan katmanlar şunlardır; 
Dış Katman (elastik Kumaş)
Orta Katman (3 mm Neoprean)
İç Katman (Kanallı Havlu Dokuma)

Yıkama talimatı;
Ilık su ve beyaz sabun ile elde yıkanır.(30° – 40°su ile)
Ütülenmemeli ve ısı kaynağı yakınlarında bir yerlerde kurutulmaya bırakılmamalıdır. Doğal yollarla, açık havada asarak kurutulur. 
Kesinlikle çıplak radyatör üzerinde ve soba üzerinde kurutmayınız.

 Gebelerin kullanımına uygun değildir. Ürün rengi; Siyah