Sur Plus Lifting Cream
Fiyat
:
89.00 TL  55.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Sur Plus Lifting Cream 4 haftalık kırışıklık formülüdür. Deriye uygulanan tek mikrotanecikli tedavidir. Sur Plus Lifting Cream deri gözeneklerinden 200 kat daha küçük mikrotaneciklere sahip olduğundan derinin derinliklerine kadar nüfuz edebilmektedir. Bu sayede derinin gerginleşmesi ve kırışıklıkların giderilmesi mümkün olmaktadır. Geleneksel derinin kollajen üretmesini stimüle etmezler. Deriyi gerginleştirirler ama bunu vücudunuzdaki doğal mekanizmaları kullanarak yapmazlar. Sur Plus Lifting Cream 4 haftalık mikrotanecikli formül derinlere nüfuz eder ve metabolizmayı kendi kolajenini üretmeye teşvik eder. Bu sayede deriniz kırışıklıklarla doğal yollardan gerginleşmek suretiyle başa çıkmış olur. 

Doğal yollarla pürüzsüz bir cilde kavuşabilirsiniz.

Sur Plus Lifting Cream yaşlılık işaretlerine karşı savaşır, ince çizgileri ve kırışıkları 15 günde 25% azaltır. Böylece daha genç ve daha sağlıklı görünmenize yardımcı olur.

Sur Plus Lifting Cream 100% doğal aktif içeriklerden oluşur. Bayanların ve bayların cilt, boyun ve göz çevresi dokularını sıkılaştırmasına yardımcı olur.

• Kırışıklara karşı uygulamalarda bir ilk!
• Zamanla esnekliğini kaybeden kolojen dokusunun onarılmasına ve yenilenmesine yardımcı olur. 
• Sarkmaları önleyerek sağlıklı ve parlak bir cilde sahip olmanızı sağlar.
• Derin kırışıkların düzeltilmesine yardımcı olur.


Kullanımı; 
Gece yatmadan önce kuru ve temiz cilde oval hareketlerle masaj yaparak uygulanır. 

ÜRÜN 50 gr'dir.