Svava Salıncak
Fiyat
:
60.00 TL  39.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çocuklarınızın üzerinde ayakta ya da yatarak durabileceği tablası ile süper eğlenceli bir oyuncak! Savava evinizde çocuklarınız için mükemmel bir oyun alanı oluşturacak. Çocuklarınızın hiperaktif hareketlerinin ve sürekli dışarı çıkma isteğinin azalmasına yardımcı olacak. Çocuklar keyifle sallansın... Evinizde kahkahaları çınlasın! 
Evinizin içinde ve bahçenizde, çocuklarınızla keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Evinizin içinde harika bir oyun alanı oluşturmak işte bu kadar kolay. Sallanmak, vücut dengesini ve kavrayış yeteneğini geliştirir. Ayrıca rahatlama hissi verir.

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ;
.Kumaş: %100 polyester,
.İskelet: Çelik, renkli epoksi/polyester bazlı toz boya.
.Plastik bağlantı parçaları: Güçlendirilmiş poliyamid plastik.
.Kanca / Halkalar: Asetal plastik, kendi kılıfında gönderilir.
.Tavana montaj edilir, montaj için gereken kanca, dübel ve vidalar paket içeriğine dahildir. Sağlam iskelet, kaliteli kemerler ve montaj elemanları ile tam emniyet sağlar. 
.Otomobillerde kullanılan ISO 9000 belgeli 3 adet emniyet kayışı ve 180 kg çekme kapasiteli çelik dübellerle tam güvenlik sağlar.

Ürün Ölçüleri;

Ebatlar : Çap: 65 cm
Yükseklik: 220 cm
Maks. yük: 100 Kg

Ürün İçeriği;

1 adet Svava Salıncak
10"luK Çelik Dübel
1 adet Kanca
3 adet Taşıyıcı Kemer

Ürün Kurulumu: Paketten çıkan çelik dübelin ölçüsünde beton tavanı matkapla bir delik açın. Çelik dübeli tavana delinen deliğe çakın ve çelik dübelin altında bulunan somunu sonuna kadar sıkın. Sağlamlığından emin olduktan sonra salıncakta takılı olan karabina kancayı çelik dübele takın.

Ürün Rengi; Kırmızı