Nem ve Rutubet Giderici Mucize Yumurta
Fiyat
:
35.00 TL  19.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Çekmecelerinizi, dolaplarınız, raflarınızı nemden arındırın! Bu mucize yumurta ile nem ve rutubet problemlerinizden kurtulacaksınız! 

  • Hassas sensörleri sayesinde bulunduğu ortamdaki nemi kendine çeken yumurta; üstelik fırında ısıtın ve tekrar kullanın.
  • Pratik, işlevsel, küçük, kullanışlı bu ürün ayrıca dostlarınıza, eşinize, annenize vereceğiniz harika bir alternatif hediye!
  • Gelişmiş kılcal seramik teknolojisini kullanarak; nemi kendisi emer ve daha sonra yumurta içinde özel silis granülleri ile hapseder.
  • Küçük oda, dolap, raf ve çekmecelerde nem ve rutubetten dolayı oluşabilecek küf /küflenmeyi engeller.
  • Ürünün nem emdiği her gün periyodik olarak ağırlığında oluşan küçük değişmelerden de farkedilebilir.
  • Bu mucize yumurta ile nem ve rutubet problemlerinizden kurtulacaksınız!

Ürünün Kullanımı;

1. Ürün üzerindeki nem oranını gösteren kısmın mavi renkte olması yumurtanın nem ve rutubet giderme fonksiyonunun çalışmakta olduğunu gösterir; bu durumda ürün istenilen yere yerleştirilebilir.

2. Ürün üzerindeki nem oranını gösteren kısmın pembe renkte olması yumurtanın rutubeti tamamen emdiğini gösterir; bu durumda yeniden doldurulmalıdır.

3. Ürünün doldurulması sırasında yumurtayı tabanı olmaksızın mikro dalga fırına yerleştiriniz ve orta ısıda 10 dakika süreyle ısıtınız. Veya fırın konumunda 30 dakika süreyle ısıtınız. Nem gösteren taraf tekrar mavi olduğunda yumurta nem emme kapasitesini yenilemiştir.

Kullanım Alanları;

Bu ürün küfü önlemek ve dolap ve gardırop içindeki kuruluk derecesini muhafaza etmek üzere özel olarak tasarlanmıştır. Gardırop, ayakkabılık, kitaplık, piyano içi ve kamera kutusu gibi pek çok yerde kullanılabilir.