Manyetik Yelek
Fiyat
:
38.00 TL  19.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

 Manyetik Yelek; kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız sırt ve bel ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Ayrıca spor incinme ve kas ağrılarında da etkilidir. Belinizi rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasını sağlar. Kaslarınızın gevşemesine ve günlük aktivitelerinizde karşılaştığınız bel ve ağrılarınızın azalmasına yardımcı olur. Bel ve sırtınızı rahatça sararak, kan dolaşımının hızlanmasına yardımcı olur.

Stratejik olarak 16 noktaya yerleştirilen bu magnetler sayesinde, sırt kısmınız ve spinal bölgelerinizde karşılaştığınız ağrılardan dolayı, zorlaşan günlük hayatınızı kolaylaştırmak hedeflenmiştir. Bel ve sırt bölgenizdeki olumlu etkisini kısa zamanda görecek ve güçlü etkisini hissedeceksiniz. Bel bölgesini destekleyerek kronikleşmiş sırt ve bel ağrılarının giderilmesinde yardımcı olur. Manyetik mıknatısların 5 adeti bel, 5 adeti de sırt bölgesine yerleştirilmiştir. Giysilerin altında rahatlıkla kullanılabilir. Yumuşak ve kaliteli malzemeden üretilmiştir. Ürün beden ölçüsü standarttır. Esnek yapıya sahiptir. 


Manyetik bölümünü vücudunuza temas edecek şekilde yerleştirip bel bölgenizin etrafına sarın. Kemerinin genişliğini, yeleğin bantlı bölümden istediğiniz şekilde ayarlayabilirsiniz.