Lesamol Amerikan Fönü (Kalıcı Saç Düzleştirici Seti)
Fiyat
:
189.00 TL  85.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Adım Adım Amerikan Fönü

Lesamol Saç Bakım Şampuanı - 700 ml

Keratin içeren beslemeye yardımcı prokeratin formülü saçınızı kökten uca eşit olarak yeniden yapılandırmaya yardımcı olur. Keratin içeren UV filtreli prokeratin vitamin renk koruyucu bakım formülü: Saçınıza güçlü saçların gözle görünür 7 özelliğini kazandırmaya yardımcı olur. (Yumuşaklık, daha az kırılma, daha az kırık uç, daha az elektriklenme, parlaklık, esneklik) Saç tiplerine göre özel olarak üretilmiştir.

 Yüksek nem ile kabarmayı ortadan kaldırır.
 Saçın dokusu yeniden esnek ve yumuşak olur.
 Sağlıklı görünüm için saçın parlaklığını arttırır.
 Sodyum klorürsüz şampuan
 Kırıkları doldurur.
 Saç bütünlüğüne ve dayanıklığına kavuşur.
 Saçın yüzeyini pürüzsüzleştirir.
 Saç düz ve parlak bir yüzeye kavuşur.
 Yıpranmalara karşı korur.

KULLANIMI;
Doğrudan saçınızın tamamına uygulayın. 1-2 dakika bekletin ve durulayın. Daha fazla bakım etkisi için prokeratin serisinin diğer ürünlerini kullanabilirsiniz.

Lesamol Amerikan Keratin 150 ml

Ürün açıldıkdan sonra aynı gün tüketilmelidir. İnce telli saçlar, sarı saçlar, permalı saçlar ve çok hasarlı 160/210 cc arasında saçın yıpranma derecesi göz önüne alınarak kullanılması gerekmektedir.


Lesamol Keratinli Bakım Kremi 700 ml
Keratin ile kırılmış yıpranmış saçlarınızı Lesamol Hair Contitioner ile onarın. Yıpranan saçlar, saçın bütünlüğünü ve dayanıklılığını sağlayan doğal görünümünü kaybeder. Keratin patentli moleküllerinin birleşiminden ortaya çıkan Lesamol Hair Contitioner saçın doğal yapısına denktir. Saç ve saç derisinin yıpranmış bölgelerini onararak saçların yumuşamasını ve hafiflemesini sağlar. Saçların yeniden yapılandırarak günlük olarak kullanılan saç şekillendirme araçlarının vermiş olduğu zararları onarır.

 Saçın yıpranmış kısımlarını odaklanır.
 Saçın iç maddesini yeniden yapılandırır.
 Saç telinin dış yüzeyini düzgünleştirir.
 Yıpranmış saç boy ve uçları yeniden yapılandırıcı ve yüzeyini düzgünleştirici bakım
 Yıpranmalara karşı tavsiye edilir.

KULLANIMI;
Yıkanmış saçlara uygulayın 2dk. etki etmesi için bırakın. Emülsiyon yapın ve iyice durulayın, gözlerle temas halinde hemen gözlerinizi bol su ile yıkayın.

Lesamol Infusion Saç Maskesi- 250 ml

Şekillendirirken dış etkenlerden yıpranmış saçların onarımında kullanılır. Dolgun, yumuşak ve kabarık olmayan bir görüntü elde edilmesini sağlar saçı yeniden canlandırıp, yumuşak, dolgun ve parlak bir görünüm kazandırır.

 Saçları kökten uca birleştirip bakımı yapar ve onarır.
 Saçları kuvvetlendirir ve saç tellerini dolgunlaştırıp hacim kazandırır.
 Saç tellerine elastikiyet kazandırır.
 Saç derisinin bakımını yapar.
 Işık yansıtıcı özelliği parlayan saçların ışıldamasını sağlar
 içerdiği keratin sayesinde 3 boyutlu bir parlama sağlar.

KULLANIMI;
Yıkanmış saçlara uygulayın 2dk. etki etmesi için bırakın. Emülsiyon yapın ve iyice durulayın, gözlerle temas halinde hemen gözlerinizi bol su ile yıkayın.

Lesamol Amerikan Fönü ve Bakım Seti Kullanımı

Saçları ve saç köklerini herhangi bir kalıntıdan arındırmak için önce 1 numaralı LESAMOL Sodium Free Shampoo ile yıkayınız.

Saçları tamamı ile kurutup eldivenlerinizi takın. 2 numaralı Lesamol Amerikan Keratin iyice çalkalayın 30-50 gr arası herhangi bir kaba boşaltın. Saçı 4 bölüme ayırın enseden başlayarak prokeratin ürününü silikon bir fırça yardımı ile saça iyice sürün. Fırçayı enseden uzak tutun göze yada cilt temasından kaçının. Bir sonraki adıma geçmeden önce 30-40 dk. bekleyin, düz yuvarlak uçlu bir fırça ile saçları kurutun. Saçı bir kez daha 4 bölüme ayırın. Enseden başlayarak her biri 2.5 cm eninde saç desteleri halinde saç yapısına göre saç üzerinde 3 - 7 kez düzleştirme uygulayınız. Saç yapısına göre (kıvırcık, dalga ve hacim) 12 - 24 - 48 saat aralıkla bekletin. Bu süre içinde saçınız ıslanmamalı, herhangi bir neme maruz kalırsa tekrar maşa geçilmeli eğer saçşar çok kıvırcık ise 1-2 gün boyunca saçların üzerinden tekrar maşa geçilmelidir.

1 numaralı Lesamol Sodium Free Shampoo ile yıkayın 3 numaralı Hair Conditioner ile yıkayın. 4 Numaralı Lesamol İnfusion Keratin yükleyen ve maske kullanılmalıdır.