Hekimoğlu Limon ve Sarımsak Kürü
Fiyat
:
99.00 TL  89.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

HEKİMOĞLU Limon & Sarımsak kürü 2 litrelik cam kavanozunda tam 80 adet Lamas limonu ve 40 diş Taşköprü sarımsağı bulunmaktadır. Bu yüzden evde yapılan kürlerden 3 kat daha etkilidir.

HEKİMOĞLU kürü yapılırken içeriğinde sadece Erdemli-Silifke bölgesinde yetiştirilen, Meyve kabuğu sarı renkli üstün tat ve kokuya sahip sulu bir limon cinsi olan Lamas Limonu kullanılmıştır. Bilindik limonlardan 3 kat daha etkili bir yağ yakıcı ve enerji verici özelliğe sahiptir.

Dünyanın en güçlü etken maddelerini barındıran Taşköprü Sarımsağı Kastamonu ilinde yetiştirilmektedir. Pazarda satılan bilindik çin sarımsaklarından 5 kat daha güçlüdür. Ahmet Marankinin de dediği gibi 5 tane çin sarımsağı yerine 1 tane Taşköprü sarımsağı kullanmak çok daha etkilir

HEKİMOĞLU her ürünününde olduğu gibi bu kürün oluşumunda hijyeni ön planda tuttu. Ortam sıcaklığın değişmesi kürün etkisini oldukça etkilemektedir. Bu yüzden Hekimoğlu kürü en etkili dinlenme sıcaklığı olan sabit 19 derecelik mahzenlerde muhafaza edilmiş, her sabah düzenli olarak çalkalanmış ve böylece etkisi daha da artırılmıştır.

 

1- Hızlı Yağ yakın, Sağlıklı Kilo verin :  En önemli özelliği doğal ve güçlü bir yağ yakıcı olmasıdır. Kilo sorunu olanlar, yağlı bir vücuda sahip olanlar, bölgesel kilo, göbek, basen sorunu olanlar bu kürü kullanarak hızlı bir şekilde zayıflarlar. 


2-Tok kalın, Zinde kalın :  Bu kür sabah içildiğinde sizi gün boyu tok tutar. Tok tutmanın yanında tatlıya ve hamura olan iştahı azaltır. Verdiği enerji ile halsiz düşmez dirençli ve enerjik olursunuz. 

3-Damarları açın:  Tüm damar iltihapları (vaskulir) tedavi ediyor, tıkanan damarları açıyor, damar sertliklerini ve hipertansiyonu önlüyor. 

4-Kolestrolü düşürün:  Kollestrol ve lipidi düşürüyor, zararlı yağların yakılmasını sağlıyor. 

5-Ülserden kurtulun:  Helycobeacter pylori adlı ülser mikrobunu öldürerek mide ve oniki parmak bağırsağı ülserinin kesin tedavisini yapıyor. 

6-Romatizmayı durdurun:  Romatizmal iltihabı önleyip, her türlü romatizmal ağrıları dindiriyor, kireçlenmeyi önlüyor, eklem düzeylerinin yenilenmesini sağlıyor ve her türlü ağrıyı kesiyor. 

7-Şekeri düşürün:  Kan şeker dengesini kontrol altına alır, diyabeti engeller, halsizliği giderir, pankreasın yenilemesini sağlar. 

8-Stresten kurtulun:  Magnezyum eksikliğini giderdiği ve Serotonin hormonu saldığı için stres ve endişeyi önemli ölçüde azaltır. 

9-Yüksek Tansiyonu düşürün:  Kan dolaşımını düzenleyen bu kür güçlü antioksidan içerdiği için tansiyonu dengelemede önemli bir işlev görür. 

10- Böbrek taşlarını atın:  Böbrek ve safra taşlarını eritiyor. İdrar söktürüyor. Vücuttaki şişkinlik ve tüm dokulardan ödemi kaldırır. 

11-Felç riskini azaltın:  Beyin hücreleri ve tüm sinir sistemlerinin yenilenmesini sağlar. Sinirdeki aksiyon potansiyelini düzenleyip ileri-refleks hızını artırıyor, felçlere ve vertigo'yu fayda veriyor. 

12-Enerji dolun, Dinç kalın:  Vücudun bağışıklık sistemini son derece kuvvetlendiriyor ve her türlü alerjiyi, özellikle damarsal kökenli ve strese bağlı cilt alerjilerini kökünden kesiyor, kansere karşı tüm vücudu koruyor.