Gece Görüş Gözlüğü Anti Far
Fiyat
:
25.00 TL  15.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Gece araç kullanan sürücüler, özellikle uzun yol şoförleri, far ve ışıktan rahatsız olanlar, görüş bozukluğu yaratan durumlar için geliştirilmiş olan bu ürün kaza riskini azaltır. 

Ürün Özellikleri: 

·   Sarı renkli, özel lens ile üretilen sürücü gözlüğü, ışık parlamalarını azaltan, genellikle sürücüler tarafından gece sürüşlerinde sıklıkla kullanılan özel bir üründür. 
·   Dünyanın çeşitli üniversitelerinde yapılan araştırmalara göre özel kaplamalı sarı lensli sürücü gözlükleri, grinin tonları arasındaki farkı arttırır.
·  Grinin tonlarını ortaya çıkardığınız zaman, görüş alanı daha belirginleşir.
·  Özellikle gece sürüşlerinde kullanılan bu gözlüklerle, karşıdan gelen otomobillerin kuvvetli farlarının neden olduğu göz kamaşması önemli ölçüde azaltılır, şoförler için rahat bir yolculuk sağlanır.
·  Otomobilinizle sisli ve yağmurlu havalarda da seçilmesi zor olan objeleri sürücü gözlükleriyle daha rahat görür ve ayırt edebiliriz.
·  Parlama karşıtı özelliği olan bu anti far gözlükler, sürücülere rahat görüş imkanı sağlar. Bu da kaza riskini azaltır.
·  Gece ve gündüz kullanımına uygundur.
·  Gündüz gerçekleşen parlamalar, su, sis, kum, kar ve yol yüzeyi gibi yatay yüzeylerden ışığın yansımasını sağlar. Anti far sürücü gözlüğü parlamaları engeller.
·  Ürün sadece sürücüler için değil, gece gündüz yapılan her türlü aktivitede (araba kullanmak, balık tutmak, kayak, denize açılmak, yolculuk yapmak) yansıyan ışığı süzer ve ışığın sudan parlamasını engeller.
.  Parlama ve UV ışığını yok etmenin en iyi yolu, sürücü gözlüğü kullanmaktır.
·  Diğer güneş gözlüğü camlarına göre oldukça hafiftir. 
·  Yüksek kaliteli optik performansına sahiptir. 
·  Dayanıklıdır, rengi solmaz. Yansımanın en zararlı ve tehlikeli olduğu durum araç kullanımı sırasında gözlenmektedir.
·  Ön camdaki yansımanın sürücü görüşünü yüzde 30 oranında düşürdüğünü tespit etmiştir.
·  Ayrıca hassas gözleri olan; yahut katarakt, miyop gibi lazerle göz ameliyatı geçirmiş kişiler için gündüz kullanımına oldukça uygun bir seçimdir.
·  Gece veya yarı karanlıkta araç sürerken özellikle karşıdan gelen araçlardan far ve ışık kaynaklarına karşı, gözlerde oluşan bir hassasiyet söz konusudur.
·  Bütün bu etkenler göze alındığında  göz kamaşmasının; görüş performansını azaltması göz önüne alınırsa, sürücü gözlüğü kullanan kişilerin kullanmayanlara farklılık gösterdiği bilimsel kanıtlanmıştır.

Paket İçeriği;

1 Adet Antifar Gece Görüş Gözlüğü 

Ürün Rengi; Fotoğraftaki ürünle standarttır.