FreelyTH90K Multifonksiyon (Kulak,Alın,Oda) Ateş Ölçer
Fiyat
:
90.00 TL  79.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kulaktan ve Alından ölçüm, yüzey ve oda sıcaklığı ölçüm fonksiyonu, 1 saniyede Kulaktan ölçüm - Yüksek ateş uyarısı, kolay okunabilen geniş LCD ekran özellikleri ile tasarlanmıştır.
 

Kulaktan ateş ölçer tek düğme ile tüm işlemlerin yapılmasını sağlar. Öncelikle açılış düğmesine basınız, ürün sistemsel kontrolleri yaptıktan sonra son ölçüm bilgisini ekrana getirir, yaklaşık 1 sn sonra ürün ölçüme hazırdır.

Kulaktan ölçüm yapıldığı zaman üzerinde alın aparatı olmadan ve ekranda kulak işareti göründüğü zaman kulak kısmına ürünü getirip başlama düğmesine basabilirsiniz yaklaşık 1 sn basılı tutup bıraktıktan sonra ölçüm sonucu ekrana gelecektir.Dikkat edilmesi gereken kulağa veya ölçüm bölgesine yerleştirdikten sonra start düğmesine basmaktır.

Alından Ateş Ölçer Konumunda; yine ekranda alın işareti mevcut olup aparatın takılı olması gerekmektedir. Sağ şakağa dayayıp start düğmesine basılmalı ve alna temas ederek sola doğru çekilmelidir. İşlem bittiğinde start düğmesini bıraktığınızda ölçüm sonucu ekrana gelicektir. Ürünün infrared ölçüm yapması nedeni ile alından temas etmedende ölçüm yapılabilir. Alından ateş ölçme aparatı temizlenebilir.

Ürünün yine arka pil kapağında bulunan düğmeye ürünün start düğmesine bastıktan sonra, ilk açılışta basarsanız saat F ve C ayarları gelicektir saati ayarladığınız zaman otamatik olarak ürün oda ısısı ölçümüne başlayacaktır. Ürünün oda ısısını ölçebilmesi için yaklaşık 10 dakika ortamda bekletilmelidir. Ateş ölçer kulaktan yüksek ateş durumunda alarm sinyali vermektedir. 
İki yıl garantilidir.