Express Color-Saç Dibi Boya Kapatıcısı
Fiyat
:
84.00 TL  69.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Saç dip boyası devri bitti

Saç boyatan kadınların vazgeçilmez kaderi saçı boyadıktan en fazla 20 gün içinde saç dip boyası yapmaktır. Bu hem masraflı hem de uğraşı zor bir olaydır. Amerika’dan ithal Express color anında kapatıcı ürün ile bu zahmetli uğraşlar son buluyor. Çok daha hızlı, çok daha kolay saç diplerinizi kapatıyor ve ilk günkü boyalı saçlarınıza dönüyorsunuz. 

Saç diplerinde uzun süre etkili

Saçlar uzamaya başlayınca alttan ya kendi saç renginiz ya da beyazlar çıkmaya başlar. Bu yüzden de boyanmış saç çok dayanmaz. Express color burda devreye girer ve 2-3 dakika harcayarak saç diplerinizi boyayarak saç dip boyası yapmanıza saçınızı tekrar boyamanıza gerek bırakmaz. Uzun süre etkisiyle saçınızı kusursuz hale getirir.

Her renge, her renk tonuna uyumlu

Express color saç dibi kapatıcı ile saçınız hangi renk olursa olsun saç diplerini kapatmak mümkün. 5 ana renk seçeneği ile saç renginizin tonuna kadar uyum sağlar. Kırmızı, Siyah, Sarı, Kahverengi ve Açık kahverengi renkleri saç tonuna en yakın tonda uygulanır. Kendi saç renginizden gözle görülür hiç bir fark oluşmaz.

Kolay uygulama,
Express colorun uygulaması kolay bir yöntem olması 2-3 dakikanızı ayırarak etkili sonuç almanızı sağlar. Özel bir yere gitmeniz gerekiyor ve saçlarınızı boyamak istemiyorsunuz. Express coloru kendi fırçası ile kolayca uygulayıp kusursuz saç renginize bürünürsüz.

 

İnce kaşlar için birebir

Express color saç dışında ince kaşlılar için ya da daha kalın kaşlı olmak isteyenler için de kolayca kullanılır.

 Dilerseniz seyrek saçlarınızı da bu yöntemle sık bir görünüm verebilirsiniz.