ElektroStop Elektromanyetik Dalga Koruyucu
Fiyat
:
48.00 TL  29.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Elektro Stop, insan organizmasını elektromanyetik radyasyonun sebep olduğu zararlı etkilerden koruyan bilgi işlem teknolojisiyle üretilmiş, güvenle kullanılabilecek bir üründür.

Cep telefonu ile konuşma yaparken, telefonun vücudumuzda yakın olduğu organlar ısınır. Ne kadar uzun süreli kullanılırsa ısınma o kadar yoğun olur. Konuşma esnasında cep telefonumuz beyin ve kulaklarımıza yakındır. Bu yüzden beyin ve kulakta ısınma aşırı boyutta olur ve zarar görür.

Isınma beyin ve kulaktan sonra iç organlarımıza doğru ilerler. Dünya Sağlık Örgütü tarafından yayınlanan raporda cep telefonlarının ve baz istasyonlarının ısıtma yoluyla vücutta nasıl tahribat yarattığı duyurulmuştur.

Rapora göre cep telefonlarının yarattığı ısınma etkisi sonucu vücut normalde salgılamadığı bir takım proteinleri üretir. Vücudun normalden farklı işlemesine yol açan bu proteinlere Isı Şoku Proteini denmektedir. Cep telefonları ile çok fazla konuşulduğunda kronik olarak bu moleküllerin varlığı da sürekli hale gelmektedir. Bu da vücutta yıkıma yol açmaktadır.

Sonuç olarak kanser, kalp yetmezlikleri, merkezi sinir sisteminin işlemez hale gelmesi gibi ölümcül hastalıkların tetiklenebileceği düşünülmektedir. Uzun zaman cep telefonu kullanımı sonucunda oluşan ısınma etkisi, uzun vadede gözde katarakt oluşturduğu da tespit edilen diğer bir gerçektir. Fransa ve Rusya'da hayvanlar üzerinde yapılan deneylerde aşırı boyuttaki cep telefonu radyasyonunun hayvanlarda düşük oranını 4 kat arttırdığı tespit edilmiştir.

• Elektro Stop kullanımı tamamen güvenlidir. 
• Elektro Stop'un etkisi devamlıdır. 
• Eğer Elektro Stop etiketi, çizilir,  ufalanır, kıvrılır, bükülür ya da herhangi bir hasar görürse yenisiyle değiştirilmesi gerekir. 

• Lütfen Elektro Stop etiketinin boyutunu küçültmeyin, kesmeyin, ufaltmaya çalışmayın, çünkü bu Elektro Stop'un performansına zarar verebilir. 
• Lütfen Elektro Stop etiketini mikrodalga fırının içine koymayınız, metal alaşımlıdır. Eğer Elektro Stop etiketini mikrodalga fırında kullanırsanız sadece dış yüzeyine yerleştiriniz. 
• Elektro Stop etiketini her zaman çocuklardan uzak tutunuz. 
• Elektro Stop tıbbi bir cihaz değildir. Herhangi bir rahatsızlığın veya hastalığın teşhisi, tedavisi veya önlenmesi amacı ile kullanılamaz.
 

KULLANIMI;
Folyoyu kağıdından ayırın ve cep telefonunun, mikrodalga fırının, saç kurutma makinasının, televizyonun, diz üstü bilgisayarının ve bu gibi aletlerin dış yüzeyine yapıştırın.

Elektromanyetik alan yaratmadan modern teknolojiyi ve elektrikli aletleri kullanmamız imkansızdır. Tüm elektronik cihazlar ve iletişim aletleri elektromanyetik dalgalar yayar. Elektronik kirliliğe devamlı olarak maruz kalmak kişide stres, bitkinlik, baş ağrısı yaratır, uzun dönemde ise daha ciddi hastalıklara oluşabilir. Elektro Stop etiketinin boyutunu, biçimini değiştirmeyin, kesmeyin, ufaltmaya çalışmayın. Hasar görmüş olanları yenisiyle değiştirin.

Elektro Stop'un kullanım ömrü, elektromanyetik cihazları kullanma yoğunluğunuza bağlı olmakla beraber azami olarak 3 yıldır. Şimdiye kadar belirtilen herhangi bir yan etkiye rastlanmamıştır.