Dr. Fix Tırnak Parlatıcısı
Fiyat
:
48.00 TL  29.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DR. FİX TIRNAK PARLATICI

Törpülenmiş tırnaklarınız doğru uygulama ile mükemmel görünebilir. D.r Fiş Tırnak parlatıcı 30 saniyede tırnaklarınıza doğal, güzel, uzun süre parlayan bir görünüm verir. Kullanımı hızlı ve kolaydır, Sonuç hemen göz ile görünür. Ürün aynı zamanda kan dolaşımını canlandırdığı için tırnak uzamasını destekler. Kısaca Dr. Fix Tırnak Parlatıcı sayesinde her zaman oje kullanmadan çok güzel tırnaklara sahip olacaksınız. Sadece üç adımda parlak tırnaklara sahip olabilirsiniz. Paketin her tarafı numaralanmış ve mükemmel tırnak için adımlar anlatılmıştır.

Kullanım Şekli:

Adım 1 : Tırnaklarınıza masaj yapınız. Pürüzlü tırnak bölgelerini törpüleyiniz. Yumuşatmak ve düzgün bir forma geçirmek için kullanınız. Her tırnağa 10 saniye masaj uygulayınız.

Adım 2 : Kan dolaşımını canlandırır ve böylece ölü hücreleri yok edilerek tırnak uzamasını destekler. Her tırnağa 10 saniye uygulayın.

Adım 3 : Son olarak yumuşak bölgeyi tırnaklarınızı parlatmak ve sonlandırmak için kullanınız .Her tırnağı 10 saniye boyunca parlatınız.

Gebeler ve emziren anneler için kullanımı uygun değildir. Haricen kullanılır. Kadın erkek kullanımına uygundur. Ürün 10ml'dir.