Dr. Fix Tırnak Güçlendirici
Fiyat
:
38.00 TL  18.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

DR. FİX TIRNAK GÜÇLENDİRCİ

Kolay kırılan tırnaklara, hassas, kuru üst derilere artık son! Dr Fix Tırnak güçlendici üst derileri ve tırnak etrafındaki kuru ciltler içindir. Lanolin cildi yumuşatır, salisilik asit üst derileri yumuşatır ve böylece arkaya itilmesini kolaylaştırır. Tee tree oil kapsülleri dokuyu besler ve yaraları daha hızlı iyileştirir Provitamin B5 kolay kırılan tırnakları güçlendirir. Bu bütün ürüne eklenen Shea butter kremi günlük kullanımı harika kılar. Kolay kırılan tırnaklar ve hassas, kuru üst derilere artık son verin!

Kullanım Şekli : Kolay kırılan tırnak ve kurumuş üst deri bakımı içindir. Kremi tırnak ve üst derilerin üzerine sününüz. Krem birkaç dakika içinde cilt tarafından emilir. Sonrasında üst deriyi arkaya itiniz. Günlük yoğun bakım, tırnak güçlendirici ve üst derileri yumuşatıcı etkisi bulunur. Uyumadan önce sürünüz ve tırnaklara ve üst derilere masaj yapınız.

İçerik : Su, lanolin, shea yağı, stearil alkol, ethilheksil stearat, gliseril stearat, gliserin, salislik asit, sodyum stearil sülfat, Melaleuca Alternifolia, siklodekstrin, pantenol, tokoferol, potasyum sorbat, sodyum benzoat, diazolidinil üre.

Ürün 10ml'dir. Gebeler ve emziren anneler için kullanımı uygun değildir. Haricen kullanılır.