Dr. Fix Rahatlatıcı Bacak ve Ayak Jeli
Fiyat
:
60.00 TL  39.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Yorgun ayak ve bacaklar için; soğutucu ve güçlendirici jel cilt tarafından hızla emilir. Ağır, yorgun bacaklara, fazla yüklenilmiş eklemlere, kaslara ve kötü gözüken damarlara iyi gelir. Canlandırıcı jel cildi yumuşak ve esnek yapar. Dr. Fix Rahatlatıcı baca ve ayak jeli yorgun ve iltihaplı ayaklar için süper bir yakıttır. Soğutucu ve canlandırıcı jel çabuk emilir. Ağır ve yorgun ayaklar ve bacaklar için yararladır. Yağsız jel formülasyon cildi yumuşak ve esnek yapar.

Kullanım Şekli : Gerekli olduğunda veya her gün masaj yaparak jeli bacaklarınıza ve/veya  temiz ve kuru ayaklarınıza uygulayınız.

İçerik : Su, denatüre alkol, gliserin, etilheksil stearat, gliseril stearat, ledum pallustre, symphytum, toxicodendron.Quercifolium, akrilat/C10-30 alkilakrilat kopolimer, rosmarinus officinalis, stearat 20, stearat 12, stearil alkol, setil palmitat, lavandula hybrida, mentha piperita, soydum hidroksit, diazolidinil üre, Potasyium Sorbat, Sodyum Benzoat, Limonene, linalool.

Ürün 150ml'dir. Hamile bayanlar, emziren bayanlar, çocuklar ve içerisindeki bileşenlerin herhangi birisine alerjisi olanlar KULLANMAMALIDIR.