BY SOLVO Yatağa Bağlanabilen Beşik (Yatak ve Koruma Bandı Hediye)
Fiyat
:
619.00 TL  539.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bebeğim hep yanımda olsun diyen anneler, annem hep yanımda olsun diyen bebekler, her ikiside yanımda olsun diyen babalar!
Anne kucağı gibi güvenli, anne kucağı gibi yumuşak ve konforlu! Sizin için düşündük en iyisini ürettik. 
Anneler bilir, bebekler ilk altı ay sık sık beslenme korunma ve kontrol gerektiren bi bakıma ihtiyaç duyarlar ve ancak anneleri onlara yakınken, kendilerini mutlu hissederler. Bunu çok iyi bilen anneler bebeklerini kendi yataklarında yatırmak gibi hataya düşerek hem onların gelişimini olumsuz yönde etkiler, istemeden de olsa hayatlarını tehlikeye atarlar.

Bunu çok iyi bilen ve siz ile bebeğinizi düşünen BYSOLVO, yatağa yanaşan korkuluklu beşikle bebeğinizi sizden bile korurken ona ihtiyaç duyduğu en güvenli ortamı sağlar!

Her yükseklik ve özellikteki karyolaya monte edilebilir kullanımı oldukça pratiktir. Bebeğinizin gelişimine boy ve kilosuna bağlı olarak 0-3 yaş arasında rahatlıkla kullanabilsinler diye kayın ağacı ham MDF'den üretilen bu yatak bebekleriniz her şeyi koklayarak tadarak ısırarak tanıyorlar diye kanserojen madden içermeyen su bazlı özel dolgu vernik sistemi ile boyalıdır. Yaşa bağlı hareketlenmelerinde bebeklerinizi rahatlığı aksamasın diye, yatak içi derinliği dahi ayarlanabilir şekilde dizayn edilmiştir. Güzel bir uyku çeksinler ve narin bedenleri zarar görmesin diye gelişimlerini destekleyen; ahşabındaki sertliğini yumuşatan, özel dikim silikon dolgulu oval yatak kullanılmış ve korkuluklar çevrelenmiştir. Hareketli korkuluğu sayesinde, ister yatağa bağlanabilen özellikte; isterseniz de beşik özelliğinde kullanıma uygundur.

Ürün İçeriği;
6 takım kelebek çektirme vidaları
1 takım korkuluk aparatı
4 takım Alyan başlı çektirme vidası
4 adet pls Kavela 
4 adet düz bağlantı aparatı
Yatak ve Koruma Bandı hediye

Ürün Ölçüleri;
Yükseklik 98cm
Genişlik 128cm
Derinlik 70cm

Ürün beraberinde, kullanma kılavuzu ve tanıtım CD'sini gönderiyoruz. Ürün 2yıl garantilidir. NOT:Beşikteki ped ve yatak hediyedir.