BY SOLVO Dekoratif Boy Aynalı Ütü Masası / Dikdörtgen Parlak Beyaz
Fiyat
:
380.00 TL  299.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Lakenin parlaklığı, MDF’nin sağlamlığı, modern ve fonksiyonel çözümlerle birleşti, BySolvo güvencesiyle kusursuz bir tasarıma dönüştü.

Ütü masanızla mücadele etmeyin!
 
Kurulumu ve kullanımı oldukça meşakatli olan klasik ütü masalarının aksine BYSOLVO AYNALI ÜTÜ MASASI saniyeler içinde kullanıma hazır hale gelerek sizi istenmeyen bu yükten kurtarıyor. Ömrü 300 ile 800 yıl arası değişen kayın ağacının dayanıklılığını, çeliğin gücü, aynanın sırrını ve renklerin enerjisini tek bir tasarımda buluşturduk. 

Sihir gibi! Aynanızı hafifçe öne çekip yana doğru kaydırın basit tek bir hareketle ütü masanızı kurun! Yer kaplamayan ve şık duran görselliği ile evinize değişimin kapısını aralayacağız. Ütü yapmadığınız diğer zamanlarda da ev dekoru olarak kullanacağınız bu ayna göz doldururken, görenleri hayran bırakacak.

Klasik ütü masası tek bir amaca hizmet ederken, BySolvo Aynalı Ütü Masası hem boy aynası hem de ütü masası olarak kullanılır.

 • Klasik ütü masası görünmesini istemediğiniz için kapı arkaları vb. yerlerde saklanırken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, evinizin başköşesinde bile şık durur.
 • Klasik ütü masası her kullanım için tekrar kurulurken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, bir kez kurulur ve saniyeler içinde hazır hale getirilir.
 • Klasik ütü masası her kullanım için yükseklik ayarı gerektirirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, anatomik yapınıza en uygun şekilde monte edilerek sabitlenir.
 • Klasik ütü masası ani ve tehlikeli şekilde kapanabilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, otomatik olarak kilitlenerek güvenli kullanım sağlar.
 • Klasik ütü masası 20-30 kg taşıma kapasitesine sahipken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, 80-100 kg kapasitelidir.
 • Klasik ütü masası genellikle sac tabladan üretilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, kayın kontrplak tabla kullanılarak üretilmiştir.
 • Klasik ütü masası 2-3 mm sünger ve keçe ile kaplanırken BySolvo Aynalı Ütü Masası, 8 mm yüksek dansite süngerle desteklenmiştir.
 • Klasik ütü masasında yılda ortalama 1 örtü değiştirmek gerekirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, yıkanabilir örtüsüyle uzun süre örtü problemi yaşatmaz.
 • Klasik ütü masası pamuklu buhar geçirmeyen örtüye sahipken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, ısıya ve neme dayanıklı teflon örtü ile kaplandığı için yanma ihtimalini minimize etmiştir.
 • Klasik ütü masası fabrikasyon seri üretimle imal edilirken, BySolvo Aynalı Ütü Masası, %100 el işçiliği ile titizlikle üretilir.
 • Klasik ütü masası oldukça geniş kullanım alanına ihtiyaç duyarken, BySolvo Aynalı Ütü Masası dar alanda rahat, ferah kullanım kolaylığı sağlar.

Ürün Bilgisi;
125cm çarpı 50cm ebatında 4mm flotal ayna
.Neme dayanıklı paslanmaz çelik ütü koyma aparatı
.1.kalite MDF ve flotal aynanın kusursuz birleşimi
.Özel enjeksiyon bağlantılı aparat
.Buhar ve nemden etkilenmeyen ütü masası plakası
.300gr/m2 ağırlığında salteks elyaf kılıf altı keçe
.Isıya dayanıklı pamuk polyesteri
.120 çarpı 40cm kullanım alanlı ütü masası!

Ürün Ölçüleri; Yükseklik 122cm
Genişlik 37cm
Derinlik 13,5cm

Ürün İçeriği; 
2 uzun kenar profilli aynalı kapak
Taşıyıcı aliminyum profillere bağlı ütü masası
1 adet Aynalı kapak için Kristal Cam Kulp + Vidası
2 takım vida + somun + koruyucu kapak (Taşıyıcı ayakların takı dolabına montajı için)
2 takım metal çektirme minifix (Taşıyıcı ayakların ara kayıtlarla sabitlenmesi için)

Ürün beraberinde, kullanma kılavuzu ve tanıtım CD'sini gönderiyoruz. Ürün 2yıl garantilidir. NOT: Ürünlerle birlikte  Mandallı 3m. Uzatmalı Fişli Priz Hediyelidir.