Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli
Fiyat
:
29.00 TL  19.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Cilt sağlığı için, cildin düzenli ve derinlemesine temizlenmesi kir, yağ, makyaj kalıntıları ve toksinlerinden arınması gerekir. Cilt arındırılmadığında dokusunda yer alan gözenekler tıkanır ve cildin oksijensiz kalmasına neden olur. Bu durum cildin yıpranması, bozulması ve erken yaşlanması gibi istenmeyen sonuçlar doğurabilir.

Özellikle makyaj yapan bayanlar ara sıra ciltlerini dinlendirmeli ve en önemlisi de yüzdeki makyajı temizlemeden uyumamalı. Her makyaj temizleme ürünü cildi derinlemesine temizleyemez, görünürde bir kalıntı fark edilmese de deri altına yerleşmiş toksinler olabilir. Her makyajda bu kalıntılar birikerek cilt üzerinde bulunan gözeneklerin tıkanmasına neden olur.

Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli, yüzdeki tüm makyajı, cilt altına yerleşmiş kalıntı ve toksinleriyle birlikte derinlemesine temizler. Bitki özlü ve mineralli içeriği cildin yumuşamasını, esneklik kazanmasını ve nefes almasını sağlar. Cildin en büyük ihtiyacı oksijen ve nemdir. Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli ile burun çevresinde oluşmuş siyah noktalarda kaybolur. Sivilce oluşumlarını engeller ve akne görünümlerini hafifletir. Cildin aşırı yağlanmasını ya da kurumasını engeller. Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli, gün boyu süren tazelik ve canlılık hissi verir.

Kullanımı: Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli birkaç dakika masajla birlikte yüzünüze uygulayın ve yüzünüzü yıkayın.

Blue Ocean Yüz Temizleme Jeli, kimyasal madde ve koruyucu içermez, sadece bitki özelerinde hazırlanmıştır, %100 doğal yüz temizleme jelidir.

Çocukların ulaşamayacağı, serin ve kuru yerde ağzı kapalı olarak muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etkisi görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Gebelik ve emziren anne durumlarında kullanımı uygun değildir. Harici kullanım için uygundur.  Ürün 150ml'dir.