Baby Foot
Fiyat
:
59.00 TL  48.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bir çok insan ayak tabanlarıyla çeşitli sorunlar yaşamaktadır. Çünkü günümüz toplumlarda ayaklar ve bacaklar çok çalışmak için zorlanmakta ve bütün gün kapalı kalmaktadırlar. Ayak tabanları fazla göz önünde olmadığı ve dikkat çekmediği için bir çok insan ayak bakımını göz ardı eder veya yoğun günlük temposundan ertelemektedir. 
Taban derisi vücutta derinin diğer alanlarından daha kalındır. Basınç ve sürtünme dolayısıyla yaşlı ölü deri hücreleri kolayca birikebilir ve ayak tabanında sert bir tabaka oluşturur.

Baby Foot evde tek başınıza uygulaması çok pratik bir üründür. Ayak tabanlarınızdaki ölü derilerden kurtulmanız için özel olarak formüle edilmiş bir Japon üretimidir. İçeriğindeki doğal meyve asitler sayesinde ayaklarınızdaki ölü derilere (Dezmozom) derin cilt bakımı uygular. Kullanım sonrasında ölü deriler kendiliğinden soyulmaya başlar ve bir hafta gibi kısa bir süre içinde ayaklarınız bebek ayakları yumuşaklığına kavuşur.

Set İçeriği
• 1 Çift çorap paketi
• 1.2fl oz. Ayak jeli
• 6 Adet bant

İçeriği;
Su, Alkol, Laktik Asit, Glykolik Asit, Butylene Glykol, Peg-60 Hidrojenize Castor Yağı, Argınıne, Glükoz, Salisilik Asit, O-Cymen-5-Ol, Stirik Asit, Malik Asit, Cıtrus Aurantıum Dulcıs (Portakal) Yağı, Cıtrus Grandıs (Greyfurt) Soyma Yağı, Dıpotasyum Gltcyrrhızate, Cymbopogon Schoenanthus Yağı, Nasturtıum Offıcınale Özü, Arctıum Lappa Kök Özü, Saponarıa Offınıcalıs Özü, Hedera Helıx (Sarmaşık) Özü, Salvıa Offıcınalıs (Ada Çayı) Yaprağı Özü, Cıtrus Medıca Lımonum (Limon) Özü, Clematıs Vıtalba Yaprağı Özü, Spıpera Ulmarıa Çiçeği Özü, Equısetum Arvense Özü, Fucus Vesıculocuc Özü, Chamomılla Recutıta (Matrıcarıa) Çiçeği Özü, Papatya Sınensıs Yaprağı Özü, Houttuynıa Cordota Özü, Hydroxypropyl Methylcellulose Stearoxy Ether.

Kullanım Şekli;

1. Her iki ayağınızı da yıkayın ve kurulayın. Ayaklarınızı çorap paketlerinin içerisine yerleştirin.
2. Ürünün emilmesini sağlamak için paketleri iki saat boyunca giyin.
3. Kolay Paketleri çıkartın ve atın. Ayaklarınızı sabun ile nazik şekilde yıkayın. Kullanımdan hemen sonra ürünün maruz kaldığı yüzeyleri temizleyin.
4. Ölü deri hücreleri ilk uygulamadan sonra 2 ila 7 gün arasında kurumaya başlayacaktır. Ayaklarınızı temiz bir bez ile veya avucunuzun içi ile nazikçe ovalayarak soyma işlemini başlatın. Soyma işlemi başladığında ölü deri hücrelerini zorlayarak soymayın. Bu durum cildin zarar görmesine sebep olabilir.
5. Ölü deri hücreleri doğal şekilde 1 hafta boyunca soyulacaktır ve ayaklarınızı aynen bebeklerin ayakları gibi yumuşak ve pürüzsüz hale getirecektir.

Pamuklu çubuk kullanarak ufak bir miktar ürünü ayağınızın tam orta bölgesi gibi ayak tabanınızın yumuşak kısmına uygulayın ve iki saat bekletin. İki saat sonra bu bölgeyi sabun ile nazikçe yıkayın ve kurutun. Alerji testinden sonra 48 saat içerisinde cildinizde herhangi bir kırmızılık, kabarma, kaşıntı, egzama veya yanma meydana gelirse, ürünü kullanmayın.

Uyarı ve Önlemler;
Kullanmadan önce talimatları mutlaka okuyun ve talimatları dikkatli şekilde takip edin. Derinizi tahriş etmesi durumunda kullanmayı bırakın. Ürünü aşırı yüksek veya düşük sıcaklık derecelerinde veya doğrudan gün ışığında uygulamayın. Ürün bir kez açıldığında, derhal kullanılmalıdır. Baby Foot Kolay Paket doğal özler içermektedir ve renksiz olarak gözükebilir. Bu etkinliğini azaltmaz. Kullanmadan önce ojelerinizi çıkartın. Çocukların ulaşabileceği yerlerden uzak tutunuz. Yanan alevin yakınında kullanmayın.

İçeriğindeki meyve asitler sayesinde ayaklardaki ölü derileri doğal bir şekilde temizleyerek cilt bakımı yapar.