Araç Lastik Hava Kompresörü
Fiyat
:
60.00 TL  29.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Araç Lastik Hava Kompresörü'nü araç lastiği, deniz botu, şişme yatak ya da futbol topunuzu şişirmede de kullanabilirsiniz. Ana kompresör ve 3 adet değişik ürünleri şişirmeye yarayan ara aparatlar ile birlikte gönderilmektedir. 250pse kuvvetinde basınç sağlar, üzerindeki barometre ile şişirirken; basıncı da gösterir.

Şarjlı hava kompresörü 12V araç çakmak çıkışından şarj olur.

Ürün Özellikleri ;
Lastik yatak, araç lastikleri, top, bisiklet lastiği, balon, deniz yatağı gibi ürünleri şişirmeye yarar. Çakmak soketinden alınan 12 volt elektrik ile çalışır. Dış yüzeyi siyah plastikten yapılmış olan koruma gövdesi üzerinde 5 cm çapında hava basınç göstergesi bulunmaktadır. Güçlü motoru sayesinde aralıksız 1 saat çalışabilme özelliği vardır. Değişik şişirme ucuna sahip olup bir çok ürünü şişirebilirsiniz.

Hava kompresörü kategorisinde 250psi'lık hava basabilmektedir. Ürünün soketini aracınızın çakmak soketine yerleştirin ve çalıştırınız. Şişirme hortumu supabını takıp mandalını kapatınız. Mandal kapalı konumda lastiğinize havayı basar. Açık konumda lastik havasını boşaltmak için kullanılır.

Kullanım Alanları;
Otomobil, top, bot, bisiklet lastiği, deniz yatağı, balon vb malzemeleri şişirmek amacıyla kullanılabilir.

Çalışma Voltajı:
12 volt
12 volt nedir? Genel olarak binek otomobiller, hafif ticari araçlar; minibüs, panelvan gibi araçlar 12 volt güç çıkışına sahiptir.

Uygulama Tipi :
Profesyonellik gerektirmeyen, kişisel uygulamalı bir ürünüdür. Elektrik montajı gerektirmektedir.