AntiHOR Horlama Önleyici
Fiyat
:
0.00 TL  56.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

AntiHOR Horlama Önleyici Sprey ile artık horlamak yok! 2018'in en önemli buluşları arasında yerini alan AntiHOR, Horlamayı oluşturan etmenleri fiziksel olarak yok eden bir boğaz spreyidir. Bir kulanımla horlamayı keser gece boyunca hem siz hem de eşiniz rahat bir uyku çeker.

AntiHOR Horlamayı Nasıl Keser? 

AntiHOR, fındık yağı, buğday ruşeym yağı ve nane yağı gibi yağlardan oluşan doğal bir içeriğe sahiptir. Potansiyel olarak içerdiği yağların etkisiyle yumuşak damak ve çevresindeki dokuların tonusunu ve bu bölgedeki kan akımını arttırmaktadır. AntiHOR sprey boğaza sıkıldığında, içerdiği yağlar bir tabaka oluştururlar. Bu tabaka boğazın kayganlığını sağlar. Bu durum horlamayı oluşturan sürtünmeyi azaltır.

Tüm Bilinen Yöntemleri Unutun!

AntiHOR'dan önce bir çok horlama önleyici burun aparatı, burun bandı, Klips, Silikon Aparatı gibi ürünler yapılmıştı. Fakat hiç biri AntiHOR kadar başarılı olamadı. Yapılan denek testleri ve analizler sonucunda AntiHOR'un büyük ölçüde horlamayı durduğu görüldü.

Horlamanın Zararları

  •  Uykusuzluk ve yorgunluk 
  •  Dikkat eksikliği 
  •  Uzun dönemde kalp hastalıkları ve hipertansiyon 
  •  Uyku apnesi 
  •  Eşler arası problemler

Horlama ayıp değil fiziksel bir rahatsızlıktır. Ülkemizde her 6 kişiden biri horlamaktadır. Kadınların % 6 sını, erkeklerin % 12`sini etkileyen yaygın bir hastalıktır. AntiHOR kullanarak bu rahatsızlıktan kurtulursunuz.

AntiHOR Özellikleri

AntiHOR Kullanımı kolaydır : Kısaca spreyinizi sıkın ve uyuyun. 

Tadı güzeldir : AntiHOR'un tadı hafif nane tadındadır. Şeker veya herhangi bir tatlandırıcı içermez. 

AntiHOR etkili doğal yağları içeren bir karışımdır. Bu yağ karışımı horlamayı meydana getiren vibrasyonun azalmasına yardımcı olur.

 

AntiHor Kullanımı

 

AntiHOR, kullanmadan önce şişeyi hafifçe çalkalanır. Boğaza küçük dil ve yumuşak damak dokusuna 3-5 sefer sıkılır. Sonrasında herhangi bir katı veya sıvı yiyecek tüketilmez.

Gebe veya emziren kadınlarda ve epilepsi hastalarında kullanılmamalıdır. 

AntiHOR İlaç Değildir ! uyku apnesi ve benzeri solunumla ilgili rahatsızlıklar için tedavi edici özelliği yoktur.