Aire Bra Dikişsiz 3.lü Sütyen Seti - Takviyeli Yeni Model (MEDİUM)
Fiyat
:
45.00 TL  25.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Aire Bra Dikişsiz Sütyen Seti  ile canınızı acıtan tellerden, kancalardan, bantlardan kurtuluyorsunuz. Aire Bra vücudunuzu, tüm bu acı veren tel, kanca ve bantlara ihtiyaç olmaksızın kusursuz bir şekilde destekliyor. Aire Bra’nın özel havayı geçiren kumaşı, desteklenmesi, şekillenmesi, şık görünmesi ve toparlanması gereken yerlerin tamamında amacına başarıyla ulaşır.

 Aire Bra ile sütyen ölçünüz, gömlek ölçünüzle aynı!
Giydiğiniz bedende sütyeninizi seçin ve hep arzu ettiğiniz dünyanın en konforlu ve en uyumlu sütyeniyle tanışın. Aire Bra, vücuda mükemmel bir şekilde uyum sağlar. İster minyon biri olun, ister geniş ve yapılı; sizi rahat ettirecek ve hep en iyi şekilde görünmenizi sağlayacak bir  Aire Bra mutlaka var. Aire Bra, tasarımcıları tarafından özel olarak ve titizlikle tasarlanmıştır.
Aire Bra Dikişsiz Sütyen Seti sıkmaz, batmaz ve vücudunuzda izler bırakmaz. Tek parça olarak üretildiği için tel, askı, kanca gibi ayrıntılarla rahatsız olmanıza gerek yoktur. Aire Bra Dikişsiz Sütyen Seti, bundan sonra vazgeçmek istemeyeceğiniz tek sütyeniniz olacak. 
 

Aire Bra Dikişsiz Sütyen Seti, hem yumuşak hem de mükemmel destek sağlayan ve vücudunuzu saran mikrofiber malzemeden üretilmiştir. Yeni 'Vücut Şekillendirme' teknolojisi tellere ve askılara ihtiyaç duymaksızın göğüslerinizi şekillendirir.

Dikişsiz mikrofiber, doğal göğüs şeklini ve pozisyonunu destekleyecek şekilde rol alır.  Aire Bra Dikişsiz Sütyen büyük göğüslü kadınlar için de idealdir. Göğüsleriniz daha diri, dolgun ve inanılmaz gözükecek!

PAKET İÇERİĞİ; 

TEN RENGİ
BEYAZ
SİYAH