3D Puzzle Maket Kız Kulesi Kulesi
Fiyat
:
65.00 TL  35.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Tüm dünyada çok sevilen bir oyun olan puzzle sadece eğlenmek ve güzel vakit geçirmek için değildir. Puzzleın psikolojik ve zeka açısından yararları da vardır. İşte Puzzle'ın faydaları!

Psikoloji ile puzzle arasında bir ilişki olduğunu biliyor muydunuz? Puzzle insan ruhu gibidir; bir bütünün parçalara ayrılmış halidir. Siz iyi olmak isterseniz o da o şekilde karşılık verecektir.

Puzzle, aynı zamanda bir hobi olarak vakti değerlendirmek anlamında da bir mana kazanabilir. Hobiler insan hayatına anlam katan uğraşılardır. Salata gibi yemeğe tad katan bir unsurdur, hayata renk katabilir. Hayatı hızlı yaşadığımız bu modern çağda bize durmayı fısıldayan, biraz daha yakınımıza odaklanmamızı sağlayan hoş bir uğraşıdır. Bu anlamda da dikkatimizi kendimize odaklamamızı sağlayabilir. Çağımızın hastalıklarından biri olan dikkat eksikliğinin giderilmesinde de çok etkilidir. Sabretmeye, sonuca odaklanmayı, süreci keyifli hale getirmeyi, dikkat ve konsantrasyonu güçlendirmeyi bir oyun haline getirir.

Hayal gücü ve bir şeyi baştan oluşturma becerisi çocukların zekâ gelişimini destekler. Çocukların üst düzey öğrenme kabiliyeti geliştirilir. Çocukların görsel dikkat gelişimini; parça, bütün ve şekil ve zemin ilişkisi becerilerini geliştirir.

Ürün Özellikleri:

46 parça
Önceden kesilmiş ve güçlendirilmiş karton mukavva köpükten yapılmıştır.
Parçaları birbirine kolayca geçer
Hiç bir aparat gerektirmez
Kolay kurulum
Eğitici ve dekoratif bir üründür.
Zorluk Derecesi : 2 saat
Ebatlar : 38 x 32 x 42 cm

Kurulum Şeması;

Evinizde şık bir dekoroasyon olarak kullanabilir, sevdiklerinize güzel bir hediye olarak verebilirsiniz.

Paket İçeriği :

1 Adet 3 boyutlu kız kulesi puzzle

Uyarı: Keskin kenarlar ve küçük parçalar içerdiği için 3 yaş altı çocuklar için uygun değildir.