LipoMagnet Efervesan Tablet 2 Kutu(Ücretsiz Kargo)
Fiyat
:
158.00 TL  139.00 TL
Adet
:
Aynı Gün Kargo
En İyi Fiyat Garantisi
%100 Müşteri Memnuniyeti
7/24 Müşteri Hizmetleri
 ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Lipomagnet efervesan tablet nedir?
Yetişkinlerde kilo almaya neden olan en büyük faktörlerin başında gelen hareketsizlik ilerleyen zamanlarda daha birçok sağlık sorununun beraberinde getirmektedir.

10, 20 ve 30 günlük kullanımlar için tercih edebileceğiniz bu ürün son zamanların yağ yakmaya yardımcı bir takviyesidir. Ayrıca suda rahatlıkla çözünebilmektedir. Herhangi bir kapsül ya da çay değildir ve bay ve bayanların kullanımına da uygundur.

Lipo magnet tablet nasıl kullanılır?
Ürünün kullanımı da oldukça basittir. Bir kutu içinde 20 adet tabletin yer aldığı Lipomagnet efervesan tablet, kullanım süresi kişiden kişiye değişen bir üründür.

1 kutu kullanım için 10 gün boyunca sabah ve akşam olmak üzere bir bardak suya bir adet tablet atılarak eritilir. Tavsiye edilen dozajın üzerine çıkılmaması da önemlidir. Uzun süre kullanmayı düşünen kullanıcılar ise 3 ay sonunda 10 gün ara vererek yeniden kullanım yapabilirler. Lipomagnet efervesan tablet kişinin metabolizma çalışma hızına göre farklılık göstermektedir.

Lipo magnet tablet içeriği
Deniz kabuklu canlılarından elde edilen chitosan (kitosan) etken maddeli etkili bir formüle sahiptir. Ürünlerin içeriğinde lipomagnet komplex, c vitamini, chitosan bulunmaktadır. Lipomagnet formülü doğal maddelerden oluşmaktadır, herhangi bir kimyasal içerik yer almamaktadır.